Dárkový poukaz 2020Čas potřebný na čtení 2 min

Dárkový poukaz pro osobní kurz na přípravu ke zkoušce odborné způsobilosti na zbrojní průkaz se zkušebním komisařem, abyste už jednou provždy měli zbrojní průkaz všech skupin.

Poukaz je platný pro celé území České republiky.

Objednávám si poukaz na kurz odborné způsobilosti na zbrojní průkaz se zkušebním komisařem.

Obdarovaný se prokáže svým jménem a emailem a také jménem a emailem mě jako kupujícího.

 

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Osobní kurz – (částka je konečná, nejsem plátce DPH).

2020 - osobní kurz

Prosím zaregistrujte se
  Strength: Very Weak
  Zde vypište jméno a email pro koho pořizujete dárkový kupón, jinak nechte prázdné.
  Vyberte svou platební bránu
  Jak chcete platit?
  Přehled vybraného členství


  Váš aktuálně vybraný plán:


  Částka plánu:  Konečná splatná částka:

  Dárkový poukaz obdržíte do svého emailu po přijetí platby.

  VZOR POUKAZU

   

  Vaše osobní údaje (jméno, telefon a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Přístupové údaje k online produktům či na příslušnou URL adresu jsou určeny pouze pro osobní potřebu zákazníka. Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Zákazník je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu k online produktu či poskytnuté URL adrese. Prodávající nenese žádnou odpovědnost za zneužití uživatelského jména a hesla třetí osobou.

  Produkty, které prodávající prostřednictvím webového rozhraní prodává (online vzdělávací programy, knihy) včetně jejich náplně, podléhají právní ochraně dle autorského práva. Jakékoliv jejich šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autora je zakázáno. Oprávnění k výkonu práva autorské dílo užít může být zákazníkovi poskytnuto jen na základě licenční smlouvy. Zákazník odpovídá prodávajícímu za újmu, kterou porušením práv na ochranu autorského díla způsobí.