Přihláška do video kurzuČas potřebný na čtení 2 min

Přihláška do jediného kurzu, který potřebujete, abyste už jednou provždy měli zbrojní průkaz všech skupin.

Objednávám si vstup do programu Video zbroják, ve kterém se v 8 lekcích naučím vše nezbytné pro teoretickou a praktickou zkoušku odborné způsobilosti pro získání zbrojního průkazu.

Vím, že kurz začne hned po mém zaplacení objednávky.

Vím, že mi po zadání a zaplacení objednávky bude doručeno DVD s video filmem, který si mohu pustit i bez přístupu na internet u tarifu Neomezený.

Vím, že mohu využít slevy 20% na OSOBNÍ PŘÍPRAVNÝ KURZ pro získání zbrojního průkazu, při využití tarifů Neomezený 2019, Paušální 2019 a Měsíc 2019.

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Online program a DVD Video zbroják – (částka je konečná, nejsem plátce DPH).

Video zbrojní průkaz - tarify

Select Payment Cycle
Prosím zaregistrujte se
  Strength: Very Weak
  Zde vypište jméno a email pro koho pořizujete dárkový kupón, jinak nechte prázdné.
  Vyberte svou platební bránu
  Jak chcete platit?
  Přehled vybraného členství


  Váš aktuálně vybraný plán:


  Částka plánu:  Konečná splatná částka:

  Online kurz Video zbroják obdržíte ihned po přijetí platby.

  Vaše osobní údaje (jméno, telefon a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Přístupové údaje k online produktům či na příslušnou URL adresu jsou určeny pouze pro osobní potřebu zákazníka. Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Zákazník je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu k online produktu či poskytnuté URL adrese. Prodávající nenese žádnou odpovědnost za zneužití uživatelského jména a hesla třetí osobou.

  Produkty, které prodávající prostřednictvím webového rozhraní prodává (online vzdělávací programy, knihy) včetně jejich náplně, podléhají právní ochraně dle autorského práva. Jakékoliv jejich šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autora je zakázáno. Oprávnění k výkonu práva autorské dílo užít může být zákazníkovi poskytnuto jen na základě licenční smlouvy. Zákazník odpovídá prodávajícímu za újmu, kterou porušením práv na ochranu autorského díla způsobí.