Diskuzní fórumČas potřebný na čtení 1 min

Zdeněk Havlena
@zdenekhavlena
Admin
New Member
Přidal se: Kvě 17, 2018
Last seen: Úno 23, 2024
Témata: 3 / Odpovědi: 1
Téma
Odpověď
RE: Je potřeba potvrzení od lékaře, když už mám zbrojní průkaz a rozšiřuji o další skupiny?

ANO - odpověď je v zákoně č. 119/2002 Sb. o střelných zbraních a střelivu (zákon o zbraních) § 25 Rozšíření skupin zbrojního průkazu (1) O rozšíř...

před 3 roky
Téma
Replies: 0
Views: 1307